V Kacanovech
24. 10. 1998
Úvod
KČT v regionu Krkonoše a Podkrkonoší
KČT Lokomotiva Trutnov
Obrázky z Krkonoš a Podkrkonoší /ale také odjinud/
Zajímaví lidé
Reportáže z turistických akcí
   Pět mých posledních reportáží a poslední reportáže mých přátel
   Archiv mých reportáží
   Archiv reportáží mých přátel

Mladobucká padesátka
Návštěvní kniha


free html hit
counter
Reportáže z turistických akcí


Mám silné podezření, že hlavním důvodem, proč jsou mé stránky vyhledávány, jsou jejich data informační nebo statistická /především termínová listina/. Možná, že se budu muset smířit s tím, že se v tomto co autor s většinou návštěvníků neshodnu. Osobně si nejvíce zakládám na svých reportážích z turistických akcí, protože mě baví líčit nejen jejich průběh, ale uplatnit v nich své postřehy, glosy i názory, ba dokonce si v nich zaexperimentovat, také nějakou tu fikci tu a tam přidat, jako dokumenty pak připojit i fotografie, byť uznávám, že jejich kvalita se k dokonalosti neblíží.
Věřím, že cena reportáží poroste úměrně s časovým odstupem, takže docela lituji, že se nedočkám toho, že za pár let je někdo opráší, dílem proto, že jimi bude inspirován, dílem proto, že ho začne trápit odpověď na otázku, "who is who", například Míra z Chrastavy nebo Zdeňka z Janských Lázní. Není vyloučeno, že tato mé představa vzbudí v někom pobavený úsměv, že si jako moc fandím vůbec mu jej neberu, ale kdyby si lidé sami sobě nefandili, nebylo by kandidátů na funkce komunálních politiků, tím méně na prezidenta, či adeptů o své vyvolené, i když reptalové si řeknou, že ani v tomto případě by svět o nic nepřišel.
Slepě veden shora naznačenou ješitností vyčlenil jsem počínaje únorem 2003 své reportáže jako jednu z hlavních částí stránek a rozdělil je navíc na dvě skupiny - aktuální reportáže a jejich archiv. Stejně jako poslední dvě reportáže jsou součástí mé knihy Drobečky z večeří v hotelu Inter-Continental, jež vyšla v jediném výtisku, který dokonce sám nevlastním, neb jsem ho daroval, sebral jsem další reportáže do dalších almanachů Krůpěje z Harlekýnova převlečníku /1999 - 2003/ a Každý den jedno dobrodružství /2004 - 2008/. Přesto jsem se rozhodl, že jejich archiv návštěvníkům na těchto stránkách zpřístupním, bylo by škoda, kdyby se tu konkrétní reportáže objevovaly po krátkou dobu od aktualizace k aktualizaci, moje lopocení s nimi stojí přece jen za víc /a nemyslím tím jisté vulgární slovo, jež se přímo někomu nabízí/.
Když pak se nashromáždily na mých stránkách reportáže mých přátel, přidružil jsem ještě třetí odddíl archiv¨reportáží mých přátel, jenž rovněž nabízím laskavé pozornosti návštěvníků. Na počest mých přispěvovatelů a také za účelem, aby návštěvníci mohli vyhledat si své oblíbené konečně připojuji čtvrtý oddíl archiv reportážích mých přátel v členění dle autorů.


Můj E-mail:
ludek(zavináč)slosar(tečka)cz
Jsi od 1.4.1999 v pořadí  . poutník, který zabloudil na tyto stránky a který se na ně bude vracet již zcela s vědomým úmyslem