V Kacanovech
24. 10. 1998
Úvod
KČT v regionu Krkonoše a Podkrkonoší
KČT Lokomotiva Trutnov
Obrázky z Krkonoš a Podkrkonoší /ale také odjinud/
Zajímaví lidé
Reportáže z turistických akcí
Mladobucká padesátka
Návštěvní kniha


Úvod - kdo je kdo


Kdo byli přátelé dlouhých tras:

      Jana z Buků
      Jirka z Jilemnice
      Jirka z Turnova
      Jožina z Čisté
      Karel z Trutnova
      Máša z Vrchoviny
      Milan z Lomnice n.P.
      Pepa z Jilemnice
      Vláďa z Kruhu
      Luděk z Trutnova

V této části stránek můžete, milí jejich zprvu náhodní návštěvníci a později pak abonenti, nahlédnout do niter Přátel dlouhých tras.

Na setkání Přátel dlouhých tras před hospodou
U Stýblů 11. 12. 1999
Připomeňme si jen, že prvotní údaje o nás byly výsledkem ankety, jež proběhla na našem tehdy druhém setkání v útulné hospůdce U Stýblů v Karlově, místě to rozkládajícím se mezi Starou Pakou a Roztokami u Jilemnice, dne 12. 12. 1998. Popravdě řečeno vyplňující nevěděli, že jejich elaboráty se octnou na internetových stránkách, nevěděl jsem to upřímně řečeno ani já, i když jsem ten záměr v sobě již v té době uchovával. Ostatně k realizaci mých stránek došlo skutečně až za více než čtvrt roku.

Na setkání přátel dlouhých tras
U Stýblů v Karlově 12.12.1998
Na v pořadí čtvrtém setkání 09. 12. 2000 v restauraci U Stýblů na Karlově jsem se již podruhé pokusil anketu obnovit.
Stejně jako loni jsem každému umožnil doplnit nebo zaměnit již odpovězené otázky týkající se vkusu nebo obliby, protože ty se samozřejmě časem mění.
Pochopitelně jsem pak musel aktualizovat závěrečnou skupinu anketních otázek, týkajících se turistických zážitků uplynulého roku a přání na další rok, proti posledním odpovědím se pochopitelně právě o tento časový úsek posouvají.
Anketu jsem pak doplnil jen několika dalšími dotazy opět z kultury a sportu, týkajícími se v oblasti kultury nejoblíbenějších zpěváků a zpěvaček, kapel nebo skupin, filmů a knih, v oblasti sportu sportů provozovaných dříve a nyní a oblíbených klubů. To uvádím proto, abyste se zorientovali, které přibyly odpovědi.
Komplexně pak s ochotou odpovídaly na všechny otázky dvě zbrusu naše nové členky - Jana z Buků a Máša z Vrchoviny /udávám je vždy v abecedním pořadí/. Stejně jako já pak návštěvníci musí respektovat skutečnost, že na nové otázky neodpověděly Jožina a Maruška, která je jedenáctou členkou party.
Výsledkem je pestrá směsice různých názorů i postojů, jejichž různorodost vytváří vždy dohromady koktejl či huspeninu představující nějaké mnohotvárné lidské společenství na nejrůznějších úrovní - od lidstva celé naší planety až po třeba docela malou skupinu potulných kejklířů /abych uvedl nějaký typický příklad/.
Můj E-mail:
ludek(zavináč)slosar(tečka)cz
Jsi od 1.4.1999 v pořadí  . poutník, který zabloudil na tyto stránky a který se na ně bude vracet již zcela s vědomým úmyslem